Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

10 Zelta likumi veiksmīgai finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecībai

Starptautiskais finanšu instrumentu tirgus ir vislielākais un apjomīgākais tirgus pasaulē, kurā ik sekundi notiek milzīga apjoma darījumi visā pasaulē. Tā ir neatkarīga, saistīta pasaule ar saviem nosacījumiem, kurus jāiepazīst ikvienam, kas tajā vēlas piedalīties. Patiesība ir tāda, ka īsā laikā iespējams gūt vien mazu ieskatu tirgus uzbūves pamatprincipos, bet, lai veiksmīgi un pastāvīgi ilgtermiņā gūtu stabilus ienākumus, Jums nāksies cītīgi izpētīt un izmēģināt šeit pastāvošās sakarības un noteikumus.

Šai padomu krājumā ir apkopoti desmit galvenie pamatprincipi, kurus ievēro visi treideri, kas pelna naudu finanšu instrumentu tirgū. Ja arī jūs vēlaties apgūt šīs prasmes augstākajā līmenī, agrāk vai vēlāk Jūs nonāksiet pie šīm pašām atziņām, tādēļ Admiral Markets speciālisti Jums ir sagatavojuši šo materiālu, lai tas kalpotu kā karte un kompass finanšu tirgus plašumos.
Veiksmi tirdzniecībā!

1. Pielāgojieties tirgus situācijai. Tirgus vienmēr ir un būs mainīgs. Dažkārt var būt grūti pārslēgties un pielāgoties tirgus rakstura izmaiņām, tādēļ mācības vienmēr jāturpina. Mācies un uzlabo savus rezultātus!

2. Sāciet ar tendences noteikšanu. Daudzi treideri - iesācēji tirgo dienas ietvaros gan pērkot, gan pārdodot. Var taču nopelnīt abos virzienos! Tomēr ilgtermiņā, tirdzniecība galvenās tendences (trenda) virzienā dos iespēju veikt labākus darījumus un palielinās peļņas iespējas, kā arī samazinās zaudējošo darījumu skaitu.

3. Sāciet tirgoties mācību kontā pirms uzsākat darbu ar reāliem līdzekļiem. Sāciet ar mācību (demo) konta izveidošanu un tirgus pamatprincipu apgūšanu. Demo kontā varēsiet praktiski pārliecināties par tirdzniecības metodēm un stratēģijām, neriskējot ar reāliem līdzekļiem. Lai mācību process būtu pēc iespējas pietuvināts reālajai tirdzniecībai, demo kontā izvēlaties tādu depozīta apjomu, ar kādu nākotnē plānojat uzsākt reālo tirdzniecību.

4. Nemeklējiet “maģisko formulu“! Pastāv daudz un dažādas tirdzniecības metodes un indikatori, kas rāda darījumu iespējas. Ja lietosiet tās visas reizē, rezultāts būs negatīvs, taču ja apgūsiet kaut vai tikai vienu tirdzniecības taktiku, to uzlabosiet un pielāgosiet tirdzniecībai pašreizējos tirgus apstākļos, panākumi neizpaliks. Praktiski apgūtām zināšanām vienmēr ir lielāks labums, nekā internetā atrastām „veiksmes formulām”.

5. Kontrolējiet emocijas tirdzniecības laikā. Tirdzniecība ir saistīta ar stresu. Mācieties kontrolēt emocijas, jo tās var likt Jums pieņemt nepamatotus lēmumus. Kontrolējiet savas emocijas tiecoties uz ilgtermiņa rezultātu.

6. Neatvērts darījums arī ir darījums! Tirdzniecība tiešām notiek 24h diennaktī, 5 dienas nedēļā, taču tas nenozīmē, ka Jums pastāvīgi jābūt atvērtam kādam darījumam! Ja Jūs šaubāties par darījuma kvalitāti, drīzāk pievērsieties grafika analīzei un darījuma izvērtēšanai no jauna. Jo vairāk laika veltīsiet izpētei un analīzei, jo kvalitatīvāki būs Jūsu darījumi.

7. Tirdzniecības plāns katram Jūsu darījumam. Par darījuma atvēršanas iemeslu var būt tikai Jūsu tirdzniecības plānam atbilstoša situācija reālajā tirgū, un ja šādas situācijas nav – darījums nav jāatver! Iesakām veltīt vairāk laika tirgus izpētei, darījumu atvēršanai nepieciešamas tikai pāris sekundes.

8. Nesarežģī vienkāršo. Izvairieties no pārāk sarežģītu tirdzniecības sistēmu pielietošanas. Sistēmai ir jābūt vienkāršai, loģiskai un saprotamai, lai esošajā situācijā varētu viegli pieņemt pareizu un pamatotu lēmumu.

9. Neriskējiet vairāk kā Jūs varat atļauties. Forex ir ļoti ienesīgs, taču tai pat laikā riskants. Izvēlieties jūsu prasmēm atbilstošu riska apjomu. Sākumā neriskējiet vairāk par 1-5% vienlaicīgi no Jūsu tirdzniecības kapitāla. Samazinot kopējo risku, Jūs iegūsiet stabilākus un paredzamākus ienākumus, kas ilgtermiņā palīdzēs nostiprināt zināšanas dažādās tirgus situācijās.

10. Analizējiet savus rezultātus. Regulāri analizējiet savus pozitīvos un negatīvos darījumus. Pašanalīze palīdzēs pieļaut mazāk kļūdu nākamajos darījumos.

 
X
Loading