Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

Finansiālās garantijas

Admiral Markets AS ir viena no Admiral Markets grupas kompānijām, kas sniedz finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumus Eiropas Savienībā.

Admiral Markets kompāniju grupa ir viena no lielākajiem pasaules finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem, kas ar licencētiem un lokāli uzraudzītiem uzņēmumiem jau kopš 2001. gada pastāvīgi paplašina savu darbību, sniedzot pakalpojumus nu jau vairāk kā 35 pasaules valstīs.

Admiral Markets AS ir Igaunijas Republikas garantiju fonda Tagatisfond dalībniece, kas visiem uzņēmuma klientiem garantē klienta līdzekļu atmaksu līdz 20 000 Eiro apmērā, gadījumā ja kompānija nav spējīga segt savas saistības.
Visi Admiral Markets klientiem piederošie līdzekļi tiek turēti atsevišķi no pašas kompānijas līdzekļiem. Tas nozīmē, ka pat kompānijas vissmagāko finansiālo grūtību gadījumā, klientu līdzekļi nevar tikt izmantoti kompānijas vajadzībām, bet ir vienmēr gatavi izmantošanai klienta darījumos, vai pieejami izmaksai uz klienta bankas kontu.
Sadarbojoties ar labākajiem finanšu partneriem no visas pasaules (SEB, Swedbank, BES, OTP bank, NAB, Santander u.c.) Admiral Markets grupa nodrošina klientu līdzekļu drošību, kā arī viszemākās darījumu izmaksas.
Akciju sabiedrība "Admiral Markets" sniedz pakalpojumus klientiem no visas Eiropas, kā viens no Admiral Markets grupas uzņēmumiem, kas saņēmis Igaunijas finanšu instrumentu tirgus uzraugošās institūcijas licenci galvenajiem ieguldījumu pakalpojumu un brokera darbības pamatveidiem, pakļaujoties Eiropas Savienības finanšu likumiem, kā arī MiFID (Markets in Financial Instruments Directive). Plašāka informācija sadaļā licence.

 
X
Loading