Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

Licences un atbilstība likumiem

EFSA Eiropas Savienības Licence

Akciju sabiedrība "Admiral Markets AS" sniedz pakalpojumus klientiem no visas Eiropas, kā viens no Admiral Markets grupas uzņēmumiem, kas saņēmis Igaunijas finanšu instrumentu tirgus uzraugošās institūcijas licenci galvenajiem ieguldījumu pakalpojumu un brokera darbības pamatveidiem. EFSA licence ir spēkā visās 27 Eiropas Savienības valstīs, tai skaitā arī Latvijā, un 3 EEZ valstīs, Islandē, Norvēģijā un Lihtenšteinā.

EFSA Estonia: Licence № 4.1-1/46

 

MiFID

Eiropas Vērtspapīru regulatoru komiteja ir neatkarīga Eiropas vērtspapīru tirgus uzraugu institūcija, kas ir piedalījusies Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 2004/39/EK, kas attiecas uz finanšu instrumentu tirgiem (turpmāk – MiFID), izstrādē. Viens no galvenajiem Eiropas Vērtspapīru regulatoru komitejas mērķiem ir veicināt nacionālo vērtspapīru tirgu regulatoru sadarbību to pamatfunkciju veikšanā, veicināt finansiālo caurspīdīgumu, paaugstināt konkurenci un klientu aizsardzības līmeni, kā arī palielināt sabiedrības izpratni par finanšu pakalpojumiem un ieguldījumiem vērtspapīru tirgū.

Eiropas Vērtspapīru regulatoru komiteja 2004. gada 21. aprīlī pieņēmusi šo direktīvu, kas nosaka pamatprincipus, kādos sniedzami ieguldījumu pakalpojumi Eiropas Ekonomiskajā Zonā. Plašāks raksts par MiFID latviešu valodā atrodams Finanšu un Kapitāla Tirgus komisijas mājas lapā.

 
X
Loading