Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

Autochartist darījumu signālu meklētājs

Autochartist ir programma, kas automātiski identificē finanšu instrumentu cenu grafikos notiekošās izmaiņas un signalizē par to, ka parādījusies kāda potenciāli laba darījuma iespēja. Jūs izvēlaties, kuri finanšu instrumenti un kuri laika grafiki jums interesē, un programma parādīs tehniskās analīzes figūru, būtisku atbalsta vai pretestības līmeni vai fibonači līmeni, no kuriem var veikt tirdzniecību jau tuvākajā laikā.

Darījumu signālu panelis ir pieejams atsevišķā mājas lapā, vai arī kā papildprogramma jūsu MT4 tirdzniecības platformā. Vienkārši pievienojiet jūsu izvēlētā finanšu instrumenta grafikam lietotāja indikatoru Autochartist, un tas automātiski noteiks izvēlētā grafika un laika perioda tehniskās analīzes figūras, trendu un citus parametrus. 

 
 

Kā saņemt Autochartist programmu

Izmēģināt 30 dienas bez maksas*
PRO kontu īpašniekiem pakalpojums ir bez maksas
Standarta konta lietotājiem mēneša maksa ir 5 USD

*Lai saņemtu un izmēģinātu praksē šo darījumu signālu meklētāju, Jums Jābūt reģistrētam Treidera Kabinetā. Ieejot Treidera kabinetā, labajā pusē atradīsiet sadaļu "Autochartist". Piesakoties, saņemsiet šī pakalpojuma paroli, bet Jūsu lietotājvārds (Login) būs e-pasta adrese, ar kuru reģistrējāties Treidera kabinetā.

Pakalpojuma izmantošana iespējama divos dažādos veidos

  1. Uzstādot Autochartist indikatorus MetaTrader 4 platformā tādējādi darījumu signālus saņemot jau pašā tirdzniecības platformas grafikā, kur veicat tirdzniecību.
  2. Atverot Autochartist programmu interneta pārlūkā, kur darījumu signālus varēsiet izvēlēties pēc dažādiem atlases kritērijiem (finanšu instruments, laika grafiks un signālu veids).

Pēc indikatoru uzstādīšanas pārstartējiet tirdzniecības platformu un Navigatora logā izvēlaties Autochartist indikatoru un pievienojiet cenas grafikam.

Ja izvēlēsieties pievienot autochartist indikatoru "Chart patterns" savam MetaTrader 4 tirdzniecības platformas grafikam, un tai brīdī tirgū tiks identificēta laba darījuma iespēja, tad tā tiks attēlota cenu grafikā apmēram šādi:

Ar zilu un sarkanu līniju apzīmētas patreiz atpazītās figūras grafikā, bet potenciālais cenu tālākā virzība tiek prognozēta līdz pelēki iekrāsotajam reģionam.

Programmas trīs galvenās sastāvdaļas

Chart patterns – trendu un figūru atpazīšana automātiski pārbauda izvēlēto finanšu instrumenta grafiku, un nosaka būtiskākās tehniskās analīzes figūras, kā arī trendu virzienus un to spēku, kā arī dod ieskatu par to relatīvo spēku. Tiks norādīti arī iespējamie ieejas un izejas punkti no darījumiem. Sistēma brīdinās treideri par notiekošajām izmaiņām ar skaņas signāliem, un attēlos atrastās darījumu iespējas tieši tirdzniecības grafikā.

Fibonacci Patterns – Šī sistēma automātiski atpazīs jau izveidojušās Fibonači figūras, ka arī būtiskākos pretestības un atbalsta līmeņus, lai jūs varētu novietot savus Stop Loss un Take Profit orderus visefektīvāk.

Powerstats – Statistikas apkopojuma rīks, kas palīdzēs jums apkopot izvēlētā finanšu instrumenta vēsturiskos datus, gūstot ieskatu par biežāk novērotajām kustībām un izsakot prognozi un iespējamību turpmākajai cenu kustībai.

Videomateriāli un pamācības

 
X
Loading