Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

MetaTrader tirdzniecības platforma Jūsu MacBook, iMac vai citai ierīcei ar OS X operētājsistēmu

  • Bez maksas, jo nav nepieciešamas "Windows emulation" aplikācijas
  • Pieejams programmas MetaTrader 4 un MetaTrader 5 versijas
  • Nav nepieciešami nekādas papildu programmas vai instalāciju faili
  • Expert Advisors (EAs) tirdzniecība ir atļauta
  • Viena klikšķa tirdzniecība iespējama pa tiešo no cenas grafika.

Admiral Markets piedāvā Mac OS X lietotājiem pilnu MetaTrader 4 un MetaTrader 5 funkcionalitāti arī uz jūsu MacBook.
Sākumam lejuplādējiet izvelēto programmu, kas atbilst jūsu tirdzniecības konta veidam: 

 Uzstādīšana

Lejuplādējiet .dmg failu un atveriet to. Tad ievelciet Admiral Markets platformas ikonu "Applications" mapē, un instalācija sāksies automātiski.

MetaTrader programmas startēšana

Jūsu MetaTrader programma ir uzstādīta, un tā tiks startēta automātiski. Lai piekļūtu savam tirdzniecības kontam, nepieciešams ievadīt konta numuru un paroli, kā arī izvēlēties starp pieejamiem tirdzniecības serveriem atbilstošo - reālajam kontam Jāizvēlas AM-Live, bet DEMO kontam: AM-Demo.

Paralēli interneta pārlūkā tika atvērts Treidera kabinets, kur nepieciešamības gadījumā iespējams veikt reģistrāciju Jauna Demo un Reālā tirdzniecības konta izveidei, ja jums tāda vēl nav. 

Viena klikšķa tirdzniecība

Viena klikšķa tirdzniecības iespēja ir aktivizējama ar peles klikšķi uz mazo trijstūrīti blakus finanšu instrumenta simbolam (skatīt attēlā), kā rezultātā parādīsies darījumu pogas SELL un BUY. Lai veiktu darījumu, nepieciešams ievadīt darījuma apjomu un nospiest pogu atbilstoši darījuma izvēlētajam veidam. Ņemiet vērā, ka pirmajā reizē darījums vēl netiks atvērts, bet parādīsies viena klikšķa tirdzniecības noteikumu logs, kur jāieliek ķeksītis, kad esat tos izlasījuši un logs jāaizver ar pogu OK.

Ja gadījumā logs tiks aizvērts ar krustiņu augšējā stūrī, vai pogu "Cancel" tiek uzskatīts, ka nepiekrītat viena klikšķa tirdzniecības noteikumiem, un darījumus varēsiet atvērt tikai parastajā veidā, ar pogu uz klaviatūras "F9" vai spiežot

Ja tomēr vēlaties izmantot viena klikšķa tirdzniecību, atveriet platformā sadaļu " Rīki> Opcijas> Tirdzniecība " un ielieciet ķeksīti pretī funkcijai One Click Trading.

Expert advisors, indikatoru un skriptu instalācija

To install additional tools like Expert Advisors (EAs), indicators or scripts, open the program folder and right click on AdmiralMarketsMT4. In the menu that opens, choose Show Package Contents. Now you see the entire content of the installation file. Double click on “drive_c” to get to the MetaTrader structure on your MAC.

Now, when you see the usual MetaTrader file structure you can place your EAs, indicators and scripts.

To trade Forex using MetaTrader for Mac, you can sign up for a live trading account with Admiral Markets. We also offer you a free demo accounts to try out our services and test your trading strategy.

Admiral Markets has tested all applications on Mac products and recommends them for all Apple users. However, trading with those applications is at your own risk. Familiarize yourself with the features and functions of the applications before starting to trade – if you are an inexperienced trade you can always test the terminals with demo accounts first.

 

 
X
Loading