Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

MetaTrader 4

Admiral Markets piedāvā savus pakalpojumus izmantojot tirdzniecības datorprogrammu "Meta Trader 4".

Meta Trader 4 ir programma, ar kuras palīdzību brokera klienti pašrocīgi var veikt visa veida darījumus ar finanšu instrumentiem.

Programma MT4 ir paredzēta darījumu veikšanai valūtu tirgū Forex, CFD, Metals un Futures tirgos no jebkura personālā datora ar interneta pieslēgumu. Programmā var autorizēties ar DEMO kontu, lai tiešsaistē tirgotos ar virtuāliem līdzekļiem, kā arī ar reālo tirdzniecības kontu.

 

 

 

MetaTrader 4 uzstādīšana

Pēc tam, kad uz datora esat saglabājuši platformas instalācijas failu, to nepieciešams atvērt ar peles dubultklikšķi. Jums tiks piedāvāts iepazīties ar īsu uzstādāmās programmas vispārīgo aprakstu. Lai turpinātu programmas uzstādīšanu, spiediet pogu "Next >"

Jūs tiksiet iepazīstināti ar tirdzniecības platformas lietošanas vispārīgajiem noteikumiem. Lai turpinātu programmas uzstādīšanu, atzīmējat, ka esat iepazinies ar noteikumiem un spiediet pogu "Next >"

Šai logā Jums ir iespēja norādīt mapi, kurā vēlaties uzstādīt programmu. Lai turpinātu programmas uzstādīšanu, spiediet pogu "Next >"

Programmas uzstādīšana  aizņems kādu brīdi. Sagaidiet, kad programma ir uzstādīta un spiediet "Finish"

Programma tiks startēta automātiski, bet ja tas nenotiek, uz darbvirsmas sameklējiet programmas palaišanas ikonu.

Pēc programmas uzstādīšanas interneta pārlūkā atvērsies Treidera Kabinets. Ja esat jau agrāk reģistrējies, tad ar savu e-pastu un paroli autorizējaties labajā pusē. Ja vēl neesat reģistrējies, tad piereģistrējieties kreisajā pusē.
Treidera Kabineta sadaļā "Kontu pārvaldība" varat uzreiz izveidot DEMO kontu, vai arī aizpildīt pieteikumu reālā tirdzniecības konta atvēršanai.
Izveidot DEMO tirdzniecības kontu var ar jebkuru brīvi izvēlētu tirdzniecības kapitālu, valūtā pēc Jūsu izvēles. Pēc konta izveidošanas uzreiz saņemsiet numuru (login) kopā ar treidera paroli.

Lai uzsāktu tirdzniecību savā kontā, tirdzniecības platformā nepieciešams ievadīt konta numuru, kā arī treidera paroli. Tam paredzētais autorizācijas logs atveras izvēlnē Fails>seansa uzsākšana (Log in)

Autorizācija ir veiksmīga, ja apakšējā sadaļā "Termināls" parādās Jūsu  kontā pieejamie līdzekļi.

 

 
X
Loading