Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

MT4 platformas jaunie papildrīki

Mēs esam izveidojuši 10 jaunus rīkus, kas palīdzēs daudz ērtāk strādāt ar MetaTrader 4 programmu ikdienas tirdzniecībā. MT4 Supreme Edition iekļautie rīki palīdzēs vienkāršot gan tirdzniecību, gan arī darījumu iespēju meklēšanu. Visi šie rīki ir uzstādāmi ar vienu instalācijas failu platformā kā padomnieki (Expert Advisors). 

Lejuplādē un izmēģini papildrīkus tirdzniecības platformā

Kad papildprogrammas uzstādītas, pārstartējiet platformu un Izmēģiniet visus jaunos rīkus, mēs esam pārliecināti, ka katrs atradīs savam tirdzniecības stilam ko noderīgu!

Mini Terminālis

Mini terminal lietošanas pamācība.pdf
Šis ir ātro darījumu logs, kurā Jūs varat:
- Augšā-vidū redzēt patreizējo Jūsu darījumu summāro (neto) pozīciju tirgū. Klikšķinot uz net pozīciju, atveras papildiespējas, kā aizvērt visus darījumus, aizvākt visus atliktos darījumus, aizvērt visus pelnošos vai zaudējošos darījumus, aizvērt esošos darījumus automātiski atverot pretējus darījumus, un iespēja hedžēt esošos darījumus, atverot par patreizējo cenu, atbilstoša apjoma pretējus darījumus;
- Iestatīt pieprasījumu automātiski uzstādīt iepriekš noteiktu Stop Loss, Trailing Stop un Take Profit līmeni punktos;
- ar vienu peles klikšķi atvērt darījumu ar iepriekš uzstādītajiem parametriem;
- Apakšā-vidū redzēt patreizējo tirgus spredu;
- Zem šīm pogām slēpjas tādas plašas papildfunkciju iespējas, kā saglabāt šablonus, atdalīt grafiku no platformas lai parādītu to citā monitorā.

Viena no visinteresantākajām minitermināla funkcijām ir iespēja grafikā novilktai līnijai piešķirt dinamiskā Stop Loss vai Take Profit statusu! Tas nozīmē, ka Stop Loss un Take Profit līmeņi attiecīgajā grafikā mainīsies automātiski, visu laiku atrodoties uz Jūsu novilktās trenda līnijas(dzeltenās līnijas attēlā) un konkrētā laika līnijas(sarkanā vertikālā līnija) krustošanās punkta. Laikam ejot uz priekšu SL tiks pārvietoti līdz ar jaunas sveces parādīšanos grafikā. Lai piešķirtu parastai līnijai TP vai SL līnijas statusu:
1. Jābūt ieslēgtam miniterminālim
2. Aktivizējiet līniju ar peles dubultklikšķi
3. Pieturot klaviatūras pogu "ALT" uzklikšķiniet uz aktivizētās līnijas, un parādīsies šāds logs, kurā izvēlieties jums vēlamo funkciju

Trade Termināls

Trade Terminal lietošanas pamācība.pdf
Ja Jūs tirgojat vairāk kā vienu finanšu instrumentu, Jums noteikti noderēs "Trade terminal". Tajā augšpusē apkopoti visu pieejamo instrumentu mini-termināļi ar ātrajām darījumu funkcijām, apakšā visu darījumu kopsavilkums ar statistiku par darījumiem (darījumu ilgums, peļņa punktos un naudā), bet pats galvenais - iespēja pārvaldīt visus darījumus vienlaicīgi un tādos veidos, kā MT4 platforma to līdz šim nav piedāvājusi.

- Darījumu vadīšana ar vienu klikšķi jebkuram instrumentam no viena paneļa;
- Iespēja aizvērt visus darījumus daļēji, piemēram 66% vai citā jūsu izvēlētā apjomā;
- dažādi automātiskās darījumu aizvēršanas rīkojumu uzstādīšana, piemēram, "kad sasniegta 20 punktu peļņa, aizvērt 50% no darījuma apjoma un pārvietot SL uz bezzaudējumu zonu";
- uzstādīt dažādus ziņojumus gadījumā, kad izpildās kāds no nosacījumiem, piemēram "Ja konta bilance sarūk par 5%, nosūtīt e-pastu" vai "Ja konta bilance sarūk par 10%, automātiski aizvērt visus darījumus"

Brīdinājums: Automātiski veicamās operācijas ir spēkā tikai pie nosacījuma, ka Jūsu tirdzniecības platforma ir ieslēgta, un tai ir savienojums ar internetu

Alarm Manager

Alarm Manager lietošanas pamācība.pdf
Alarm manager ļauj uzstādīt visdažādākos brīdinājumus par praktiski visu notiekošo, kā arī veikt Jūsu ieprogrammētās darbības kontā, ja notiek paredzētie apstākļi:

Galvenās brīdinājumu funkcijas:
 - Brīdinājumi par izmaiņām balstoties uz līdzekļiem kontā (Ķīlas, bilances, peļņas, zaudējumu u.tml. izmaiņas);
 - Brīdinājumi par tirgu ietekmējošo ziņu publicēšanas laiku tuvošanos;
 - Brīdinājumi par darījumu atvēršanos, aizvēršanos, darījumiem kuriem nav uzstādīti Stop Loss vai Take Profit, utt.;
 - Finanšu instrumentu cenu izmaiņu brīdinājumi;
 - Brīdinājumi par kāda no indikatoru vērtību izmaiņām (Bollinger Bands, Moving Averages, MACD, Swings, Stochastic, RSI, u.c.);
 -
Laika un kalendāra izmaiņu brīdinājumi

Darbības kuras iespējamas automātiski izpildīt balstoties uz augstāk minētiem brīdinājumiem;
 - Paziņot (twitter, SMS, E-pasta ziņa, izlecošais logs ekrānā, skaņas paziņojums);

 - Darījumu atvēršana, koriģēšana vai aizvēršana;

Sentiment Trader

Sentiment Trader lietošanas pamācība.pdf
Šis rīks parāda kopējo pirkšanas darījumu skaita attiecību pret pārdošanas darījumiem konkrētajā tirgus situācijā. To var vērtēt kā relatīvu kopējā tirgus noskaņojumu.

Galvenās funkcijas:
 - pašreizējais tirgus noskaņojums;
 - Vēsturiskais tirgus noskaņojums;
 - dažādi tirgus sentimenta attēlošanas veidi;
 - Tirgus sentimenta salīdzinājums starp citiem finanšu instrumentiem;
 - Pašreizējās tirgus situācijas attēlojums attiecībā pret tirgus sentimentu.

 

Correlation Trader

Correlation Trader lietošanas pamācība.pdf
Visiem zināms, ka valūtu cenas mainās saistīti - vienas valūtas vērtības izmaiņas ietekmē arī pārējo valūtu cenas. Šo cenu izmaiņu salīdzinājumu palīdzēs analizēt Corelation Trader. Galvenais šī rīka mērķis ir uzskatāmi parādīt, kāda ir sakarība starp divu dažādu finanšu instrumentu cenu izmaiņām, lai nepieļautu situācijas kad esat atvēris darījumus vairākos finanšu instrumentos, bet to cenu izmaiņas ir tik līdzīgas, ka faktiski, Jūs esat izvietojuši savus līdzekļus instrumentos, kas "uzvedas" gandrīz vienādi, tādējādi pakļaujot tirdzniecības kontu pārlieku augstam Riskam.

Galvenās funkcijas:
 - Salīdzināt finanšu instrumentu cenu izmaiņas dažādos laika grafikos;
 - Saprast, vai divu dažādu finanšu instrumentu cenas mainās vienādi, vai bez savstarpējas korelācijas.

Correlation Matrix

Correlation Matrix lietošanas pamācība.pdf
Correlation Matrix tabulas veidā piedāvā apskatu par visu pieejamo finanšu instrumentu savstarpējo korelāciju reālā laika režīmā. Jūs varat izvēlēties laika periodu, ka arī izvēlēties parādīt vai stipri korelējošus instrumentus vai arī tādus, kas kustās savstarpēji atšķirīgi. Kā redzams, attēlā, H1 stundas grafikā ir atrodami gan valūtu pāri, kas kustās savstarpēji ļoti līdzīgi (GBPUSD un NZDUSD ir spēcīga negatīva korelācija - 87), gan arī tādi (EUR/USD un AUD/USD ir praktiski neeksistējoša korelācija -2), kuros vienlaicīgi atvērtas darījumu pozīcijas valūtu tirgū novedīs pie atšķirīgiem, savstarpēji nesaistītiem rezultātiem.

Session Map

Session Map lietošanas pamācība.pdf
Session Map ir tirdzniecības sesiju "Karte", kurā tiek attēloti Sidnejas, Tokijas, Londonas un Ņujorkas tirdzniecības sesiju darba laiki attiecībā pret pulkstenī uzstādīto Jūsu datorā. Ņemiet vērā, ka šeit pulksteņa laiks tiek ņemts no Jūsu datora iekšējā pulksteņa laika zonas, tādēļ šis rīks rādīs tik pareizi, cik Jūsu dators.

 

Galvenās funkcijas:
 - Tirdzniecības sesiju laiki;
 - Kopsavilkums par tirdzniecības sesijas laikā notikušām cenu svārstībām;
 - Brīdinājums un vizuāls attēlojums par ziņu tuvošanos, kas var izraisīt spēcīgas tirgus svārstības.
 

"Connect" logs

Connect logs tieši tā pat, kā jebkurš finanšu instrumenta grafika logs, ir domāts lai vienmēr būtu ērti pieejams. Sadaļā "Trade Analysis" ir  iespēja salīdzināt visdažādākos Jūsu tirdzniecības statistikas rādītājus, kā visbiežāk tirgotos instrumentus, pelnošo un zaudējošo darījumu skaitu, utt. Tā pat "Connect" logā ļoti ērti pieejami Admiral Markets speciālistu sagatavotie analītiskie materiāli par situāciju tirgū (sadaļā "News") un ziņu kalendārs tieši jūsu MT4 tirdzniecības platformā.

Papildfunkcijas:
 - saite peļņas noņemšanai un konta papildināšanai;
 - platformā iebūvēts treidera kalkulators;
 - Saite uz kompānijas Facebook lapu.

Market Manager

Market Manager lietošanas pamācība.pdf
Market Manager ļauj jums ieraudzīt kopējo ainu par Jūsu patreizējiem darījumiem. Šai logā tiek attēloti visi finanšu instrumenti ar kopējo informāciju par peļņu vai zaudējumiem šobrīd, kā arī atvērto darījumu summāro neto pozīciju. Noderīgi dati, ja tirgojaties vairākos valūtu pāros vienlaicīgi.

Logu, kādu redzat pa labi var atvērt spiežot uz finanšu instrumenta simbola Market Manager panelī.

Lejuplādē un izmēģini papildrīkus tirdzniecības platformā

Datu izvade uz MS Excel

Excel RTD lietošanas pamācība.pdf
Šī funkcija paredzēta jau specifiskām prasībām, kur Jūsu tirdzniecības datus nepieciešams eksportēt uz MS Excel failu.


Video pirmās 5 minūtes var izlaist

 
X
Loading