Admiral Markets AS Latvijas filiāle | Brīvības iela 151, Rīga | +371 6611 6588 | admiral@admiral.lv

Par Admiral Markets

Igaunijas Akciju Sabiedrība Admiral Markets ir inovatīvs finanšu pakalpojumu uzņēmums, kas sniedz iespēju katram pašrocīgi veikt darījumus finanšu tirgos, tieši no tirdzniecības platformas cenas grafika.

Admiral Markets AS ir viena no Admiral Markets grupas kompānijām, sniedzot finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumus Eiropas Savienībā. Admiral Markets kompāniju grupa ir viena no lielākajiem pasaules finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecības pakalpojumu sniedzējiem, kas ar Licencētiem un lokāli uzraudzītiem uzņēmumiem jau kopš 2001. gada pastāvīgi paplašina savu darbību, sniedzot pakalpojumus nu jau vairāk kā 45 pasaules valstīs. Mēs esam pārliecināti, ka mūsu klātbūtne katrā reģionā, kur atrodas mūsu klienti, ļauj mums nodrošināt vislabāko pakalpojumu kvalitāti.

Licence

Licencētā Admiral Markets AS Eiropas Savienībā piedāvā Admiral Markets kompāniju grupas pakalpojumus, kas atbilst Eiropas Savienības likumdošanas prasībām, un Latvijā to pārstāv Admiral Markets AS Latvijas filiāle, reģ.nr.40103569660. Adrese - "Ziemeļu vārti", Brīvības iela 151, (4. stāvs), Rīga, LV-1012, tālrunis: +371 6611 6588, e-pasts: admiral@admiral.lv

Izglītība un Analītika

Mūsu prioritāte ir nodrošināt kvalitatīvu informāciju par finanšu tirgu funkcionēšanu un uzbūvi, ka arī no praktiskas puses palīdzēt izvēlēties vispiemērotāko tirdzniecības metodi. Tāpēc esam izstrādājuši tirgus notikumu analīzes sadaļu, kurā ikviens var saņemt apkopotu vērtīgāko informāciju par situāciju finanšu tirgos, ka arī izveidojuši individuālo apmācību kursu, kas palīdzēs pieņemt turpmākos darījumu lēmumus. Paralēli, Admiral Markets speciālisti rīko tiešsaistes vebinārus par aktuālām tēmām, izdod mācību materiālus un rīko specializētos seminārus, kuros pieredzējuši tirgus dalībnieki dalās ar savām teorētiskajām zināšanām, ka arī parāda savus darījumu lēmumu pieņemšanas procesus, ko var apgūt ikviens. Klientu atbalsta dienests krievu un angļu valodās ir pieejams 24 stundas dienā no pirmdienas līdz piektdienai, sadaļā "online konsultants".

"Pilnveido teorētiskās un praktiskās zināšanas par savu brīvo līdzekļu efektīvu izmantošanu pasaules finanšu tirgos un gūsti peļņu no akciju, indeksu, valūtu, naftas, zelta un citu finanšu instrumentu cenu svārstībām!"

Tehniskais nodrošinājums

Lai nodrošinātu kvalitatīvus pakalpojumus, sadarbojamies ar tiešsaistes tirdzniecības programmatūras līderi MetaQuotes Software Corp., kas piedāvā vienu no visērtākajām tirdzniecības programmām Meta Trader 4. Interneta vidē mūsu datu drošību nodrošinām ar kompānijas ESET LLC  programmām.

Misija un vīzija

Finanšu instrumentu tiešsaistes tirdzniecība prasa noteiktu daudzumu zināšanu. Mūsdienu milzīgās informācijas plūsma var būt mulsinoša un par sarežģītu, tādēļ mūsu mērķis izstrādājot izglītojošos materiālus un apmācības programmas, ir pārvērst neizmērojamo informācijas apjomu par tieši un efektīvi pielietojamām zināšanām.

Mūsu mērķis kā uz klientu orientētai kompānijai ir kļūt par globālo finanšu instrumentu tirgus pakalpojumu līderi, nodrošinot ērtu piekļuvi visu veidu finanšu tirgus investīciju pakalpojumiem. Kā pievienoto vērtību sniegt atbilstošus izglītojošos materiālus, nodrošināt izdevīgākos tirdzniecības nosacījumus, tūlītēju klientu atbalsta dienestu.

Mēs ticam, ka katrs pats ir atbildīgs par saviem panākumiem, tādēļ mūsu mērķis ir klientiem nodrošināt visus jaunākos un efektīvākos rīkus, kā arī zināšanas tos pielietot, palīdzot īstenot ikviena treidera finanšu mērķus.

Mūsu mērķis ir izveidot vienotu piekļuvi plašam finanšu instrumentu klāstam, neatkarīgi no ģeogrāfiskās atrašanās vietas, kā arī attīstīt finanšu instrumentu lietotāju sabiedrību un komunikāciju.

Finanšu pakalpojumu atbilstība

Admiral Markets saskata daudz un dažādu finanšu pakalpojumu nepieciešamību, gan no mūsu pieredzējušo lielo finanšu partneru puses, gan arī no individuālajiem investoriem, tādēļ, kā stabili veidota finanšu organizācija, garantējam sniegto pakalpojumu atbilstību katra līmeņa finanšu tirgus dalībniekam.

Atklātība

Katru brīdi, mūsu mērķis ir rūpēties par to, lai mūsu klients ir drošs par katru pakalpojumu, jo uzticība finanšu pasaulē ir visvērtīgākā. Mēs esam pārliecināti, ka tikai ar pilnu caurskatāmību un darbības atbilstību pastāvošajai likumdošanai ir iespējams radīt  abpusēji pieņemamu investīciju pakalpojumu vidi. Mēs gribam būt pārliecināti par to, ka katrs klients pilnībā apzinās finanšu instrumentu tirdzniecības riskus, un uzņemas tos ar pilnu pārliecību, ka ir ar tiem atbilstošu zināšanu līmeni, kā arī tehnisko nodrošinājumu.


 

 
X
Loading